Úvod do marmové terapie – ONLINE záznam (Info)

Pokud jste již registrováni, přejděte do členské sekce.

Úvod do marmové terapie

ZÁZNAM ONLINE PŘEDNÁŠEK
s tlumočením do češtiny

1. část kompletního výcviku v marmové terapii

Vždycky jste se chtěli něco dozvědět o marmové terapii, ale neměli jste se kde zeptat nebo se vám nechce přihlásit se rovnou na celý kurz?

Nyní se vám nabízí jedinečná příležitost.
Nahrávka dvoudenního úvodního kurzu do marmové terapie.

Dozvíte se o historii a praktických východiscích marmové terapie, naučíte se nejdůležitější principy ájurvédy s ohledem na marmovou terapii a jak je uplatňovat v praxi, jak pracovat s klientem, jak probíhá ošetření, co je třeba udělat před a po ošetření, o cíleném použití bylin a olejů (dostupných v ČR), o energetickém fungování těla, několik základních marmových bodů a mnohé další.

Získáte pevné a široké základy pro praktickou část kurzu marmové terapie a ošetření marmových bodů.

Kurz je vhodný pro ájurvédské konzultanty, maséry, bodyworkery, léčitele, terapeuty jiných tradic, učitele jógy a všechny zájemce o práci s tělem a energií. Ájurvédští konzultanti a studenti ájurvédy mají příležitost prohloubit si své znalosti a dozvědět se o bodech a jejich účincích, které se běžně nestudují. 

Tento online úvod do marmové terapie lze absolvovat samostatně.

Můžete pak navázat praktickou částí výcviku, která se koná s osobní účastí v České republice a kterou vede fyzioterapeut, masér a učitel Martin Komár. Podívejte se na aktuálně vypsané termíny.

Dr. Neel Venugopal

Neel 2

Odborník i skvělý učitel, který dokáže předat jedinečné znalosti a zapálení pro věc. Aktivně používá téměř 400 marmových bodů. Shodou životních náhod nastoupil studium již v 6 letech, kdy začal docházet ke svému prvnímu učiteli. Podle keralských zvyklostí začne učitel s žákem sdílet důležité znalosti až po 12 letech. Díky tomu a také studiu u dalších učitelů je Dr. Neel Venugopal pokračovatelem mnohasetleté tradice a nositelem vzácných vědomostí, které nejsou nikde písemně dostupné. Dr. Neel Venugopal založil a řídí ájurvédskou kliniku v indické Kerale.

Kompletní výcvik v marmové terapii se skládá ze tří na sebe navazujících částí:

  1. Úvod do marmové terapie (záznam dostupný online)
  2. Praktická část výcviku v marmové terapii (osobní setkání)

Úvod do marmové terapie online lze absolvovat samostatně a je nezbytným předpokladem přihlášky k praktické části výcviku.


Přístup do členské sekce Úvodu do marmové terapie a ke všem materiálům získáte bezprostředně po připsání platby na účet.


Platbu v jiné měně než Kč
je možné provést pomocí platební karty.

Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.