Úvod do marmové terapie – ONLINE záznam (Info)

Pokud jste již registrováni, přejděte do členské sekce.

Jedinečná příležitost učit se u skutečného mistra v oboru, ájurvédského lékaře Dr. Neel Venugopala.

Od roku 2016 v České republice

Úvod do marmové terapie

ZÁZNAM ONLINE PŘEDNÁŠEK

Vždy jste se chtěli něco dozvědět o marmové terapii, ale neměli jste se kde zeptat nebo se vám nechtělo přihlásit se rovnou na celý kurz?

Nyní se vám nabízí jedinečná příležitost.
Úvod do marmové terapie ONLINE
8,5 hodiny nahrávek, skripta a doprovodná videa

Dozvíte se o historii a praktických východiscích marmové terapie, naučíte se nejdůležitější principy ájurvédy s ohledem na marmovou terapii a jak je uplatňovat v praxi, jak pracovat s klientem, jak probíhá ošetření, co je třeba udělat před a po ošetření, o cíleném použití bylin a olejů (dostupných v ČR), o energetickém fungování těla, několik základních marmových bodů a mnohé další.

Získáte pevné a široké základy pro vlastní praxi marmové terapie a ošetření marmových bodů.

V roce 2021 pak můžete navázat praktickou částí marmové terapie.

Dr. Venugopal je výborný učitel a odborník na marmy s mnohaletými zkušenostmi, kterými disponuje málokdo. V celé Evropě vyučuje marmovou terapii pouze v České republice, díky naším dlouholetým přátelským vztahům.

Získáte přístup k nahrávce celého online semináře v délce 8,5 hodiny, skriptům a průvodním videím.

Přístup do členské sekce a ke všem materiálům získáte bezprostředně po uhrazení přihlášky.


Praxe marmové terapie

předpokládaný termín v roce 2021

Místo:
Praha

(přesné místo bude oznámeno)

Hlavní náplní praktického kurzu je rozbor jednotlivých marmových bodů, jejich účinků, způsobů manipulace a jejich pokrytí speciálními masážními tahy. Součástí ošetření je vždy i podpora proudění energie v těle. Kurz zahrnuje úvod do základních principů ájurvédy, které jsou nutné k pochopení práce s marmovými body, tudíž se ho mohou zúčastnit všichni i bez znalosti ájurvédy. Marmový terapeut musí umět pracovat i sám se sebou, a proto se naučíme techniky práce s dechem a soustředění, které vytříbí naše vnímání.

*****

Základní výcvik marma terapie s Dr. Neel Venugopalem pro mne byl užitečnou zkušeností. Oceňuji systematičnost přístupu a strukturu kurzu, která nastavuje dobrý poměr mezi teorií a praxí a poskytuje také potřebný čas k osvojení a zažití nové zkušenosti. Myslím, že pro spoustu absolventů je důležité také představení klíčových principů ájurvédské energetiky, kterým Dr. Neel Venugopal výklad prokládá. Kurz vřele doporučuji zájemcům z řad široké veřejnosti a osobně zejména těm, kteří praktikují jógu a znalost energeticky významných bodových struktur jejich těla pro ně může být velmi užitečná. Těším se na pokračování výcviku.“ (www.barborahu-yoga.cz)

*****

Jedná se o kurz první úrovně, na nějž navazuje kurz Marmová terapie II, který se koná podle zájmu absolventů jednou za dva až tři roky.

Kurz první úrovně je nezávislý a ucelený a po jeho absolvování budete mít více než dost znalostí začít marmovou terapii ihned praktikovat. Kurz druhé úrovně je navazující – prohlubuje a rozšiřuje získané znalosti a zkušenosti. Naučíte se další marmové body, způsoby jejich manipulace a hlavně zákonitosti energetického fungování těla.

Je vhodný pro ájurvédské konzultanty, maséry, bodyworkery, léčitele, terapeuty jiných tradic, učitele jógy a všechny zájemce o práci s tělem a energií. Ájurvédští konzultanti a studenti ájurvédy mají příležitost prohloubit si své znalosti a dozvědět se o bodech a jejich účincích, které se běžně nestudují. 

Práce s marmovými body je veskrze praktická a vychází doslova z bitevního pole. Využívali ji bojovníci, kteří potřebovali okamžitý a účinný zásah. Tyto znalosti nejsou většinou nikde zaznamenány a jsou předávány z učitele na žáka.

V kurzu získáte nadstavbové dovednosti, které můžete bezprostředně uplatnit ve své stávající praxi.

Výstupem kurzu, mimo obsáhlých znalostí a jejich aplikace, je certifikát o absolvování vystavený ájurvédskou klinikou Dr. Neel Venugopala v anglickém jazyce a certifikát v českém jazyce.

*****

„Kurz marma bodů byl naprosto skvělý. Jasný, detailní, praktický, srozumitelný. Nejvíce mne nadchla praxe a intenzita, forma učení i systematičnost a jednoduchost, s jakou byla ájurvéda podána. Trpělivost a vzájemná tolerance celé skupiny.“ (www.siddha-ajurveda.cz)

*****

Neel 2

Dr. Neel Venugopal

Odborník i skvělý učitel, který dokáže předat jedinečné znalosti a zapálení pro věc. Aktivně používá téměř 400 marmových bodů. Shodou životních náhod nastoupil studium již v 6 letech, kdy začal docházet ke svému prvnímu učiteli. Podle keralských zvyklostí začne učitel s žákem sdílet důležité znalosti až po 12 letech. Díky tomu a také studiu u dalších učitelů je Dr. Neel Venugopal pokračovatelem mnohasetleté tradice a nositelem vzácných vědomostí, které nejsou nikde písemně dostupné. Dr. Neel Venugopal založil a řídí ájurvédskou kliniku v indické Kerale.

Cena pro ČR a Slovensko

Úvod do marmové teorie
online záznam
4 770,-Kč

Úvodu do marmové terapie (online) je možné zúčastnit se samostatně.

Přednášky jsou v angličtině a tlumočeny do češtiny.


PRAXE marmové terapie
11 130,-Kč

(předpokládané konání v roce 2021)

K účasti na praxi marmové terapie
je nutné absolvovat teoretický úvod online!

Cena praktické části zahrnuje přednášky, praxi, pomůcky, spotřební materiál, výukové materiály v češtině a tlumočení.

PŘESNÉ MÍSTO KONÁNÍ V PRAZE BUDE OZNÁMENO


Dopravu, ubytování a stravování si každý účastník zajišťuje sám.
Není možné přespat v prostorách konání kurzu.

Kurz je tlumočen do češtiny.


Přístup do členské sekce Úvodu do marmové terapie a ke všem materiálům získáte bezprostředně po uhrazení přihlášky.


Platbu v jiné měně než Kč
je možné provést pomocí platební karty.

Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.